piątek, 17 lipca 2015

Czosnek

Panie i Panowie, pozwólcie, że przedstawię - Czosnek zwany Fifosławem Czosnkowskim, a wcześniej po prostu Fifkiem. Nowy domownik, na którego zdecydowaliśmy się po wielu namysłach, wahaniach, dyskusjach itp. 

Chłopak ma ok. 14 miesięcy, jest charakterny, wszędobylski, bardzo skoczny i zaczepny w stosunku do Grzanki oraz posiada ten jakże często spotykany u kotów mechanizm, którym jest brzuch bez dna. Ponadto imię Czosnek pasuje do niego idealnie, choć jest wykastrowany... 


Czosnek zamieszkał u nas już tydzień temu. Początki były dla niego ciężkie, bo Grzanka swojego terenu nie zamierza dzielić z byle kim. Musi najpierw sprawdzić, kto to, czy umie się bić, jak głośno warczy, jak szybko biega itd. Mamy nadzieję, że Czosnek pomyślnie przejdzie wszelkie próby i Grzanka się z nim zaprzyjaźni. Trzymajcie kciuki! :)

4 komentarze:

 1. super! z kotami to jak z tatuazami, masz jeden chcesz wiecej :)
  oby wam sie udalo dokocenie, bo moi sie nie dogadali jeszcze niestety, pomimo ze miki byl od kociaka, to i tak to on rzadzi a majka wystraszona warczy i syczy na niego, czosnus jest juz dosc duzy wiec moga byc walki,ale oczywiscie tego nie zycze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a napiszesz jak do was trafil i jaka jest jego historia?

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, ze typ rozrabiaki :)
  Pozdrawiam i kciuki trzymam,
  Mraux

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej rodzinko Grzaneczki i Czosneczka ... co u Was słychac ?
  Wszystkiego dobrego w nowym 2016 roku Wam zyczymy :-) Zdrówka przede wszystkim :-)

  OdpowiedzUsuń