niedziela, 7 kwietnia 2013

Grzanka szuka domu!

Dla wszystkich fanów Grzanki mam dobrą wiadomość! Każdy z Was, kto tylko chce, ma szansę dać dom - tymczasowy lub stały - kotce Grzance. Oczywiście nie naszej Grzance, bo jej nie oddamy, ale wszystkie Grzanki to fajne dziewczyny, więc zapraszam do zainteresowania się sprawą innej Grzanki ;) 


Ale od początku...
W Londynie już od wczoraj jest wiosennie, ale w Polsce jeszcze w najlepsze trwa zima. To przed nią prawdopodobnie schowała się śliczna bura kotka. Niestety na schronienie wybrała sobie okolice samochodowego silnika. Pani, do której należał samochód, zdążyła przejechać 10 km zanim zorientowała się, że pod maską wiezie pasażerkę na gapę:


Kotka trafiła pod opiekę ekipy Sz_czekamy na Dom i dostała najpiękniejsze kocie imię na świecie - Grzanka ;) Obecnie przebywa w lecznicy i dochodzi do siebie po amputacji tylnej łapki, ale za kilka tygodni będzie musiała się przeprowadzić i chętnie zamieszkałaby w jakimś bezpiecznym, przytulnym domku, zamiast w schroniskowej klatce. 


Jeśli chcielibyście pomóc, możecie zaoferować Grzance dom, pomóc w jej ogłaszaniu, udostępnić jej wydarzenie na Facebooku, zapytać znajomych, czy przypadkiem nie szukają kociej towarzyszki. Przy odrobinie szczęścia uda nam się za jednym zamachem uszczęśliwić i Grzankę i kogoś jeszcze :)

Ja - jako zadowolona opiekunka Grzanki - z całego serca polecam! :)

PS Dziękuję ekipie Sz_czekamy na dom za pozwolenie na użycie zdjęć i Magdzie za informację o pojawieniu się nowej Grzanki na horyzoncie :)

5 komentarzy:

  1. Ja trzymam kciuki i życzę kotce wspaniałego, cieplutkiego domku z całego serca.

    OdpowiedzUsuń
  2. mam nadzieje, ze kicia szybko znajdzie nowy dom :) (wrzuce na twittera, moze ktos sie zglosi) trzymam kciuki za Grzanke!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Kotka ma już dom, taki na zawsze :)

    OdpowiedzUsuń